Sosyal Medya :

Ganioğulları Olarak İsveç’in Sundsvall Kentinde Bulunan Klevberget Sahasını Ziyaret Ettik

 

Heyecan verici bir gün geçirdik! Ganioğulları olarak İsveç’in Sundsvall kentinde bulunan Klevberget sahasını ziyaret ettik. Bu yenilenebilir enerji sahası, 24 adet GE Cypress v2 türbini ile çevre dostu ve sürdürülebilir enerji üretimine önemli katkılar sağlıyor.

Klevberget sahasında bulunan her bir türbin, 6.1 MW’lık gücü ve etkileyici 120.9 metrelik hub yüksekliği ile çevre dostu enerji üretimine katkıda bulunuyor. Geniş rotoru, 158 metrelik bir çapla rüzgar enerjisinden en yüksek verimi almayı sağlıyor.

Bu ziyaretimiz sırasında, sürdürülebilir enerjinin gücünü bir kez daha deneyimleme fırsatı yakaladık ve geleceğe daha temiz bir dünya bırakma hedefimize bir adım daha yaklaştığımızı hissettik.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için, sürdürülebilir enerji kaynaklarının önemini vurgulamaya devam edeceğiz.

Paylaş :

Hakkımızda

Başta enerji sektörü olmak üzere tüm sektörlere kaliteli hizmet sunan Ganioğulları; koruyucu kişisel ekipman temini, işgücü temini, lojistik destek ve dış ticaret alanlarında yenilikçi çözümleri ile sektörün standartlarını belirlemektedir.