Sosyal Medya :

Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılında bir aile şirketi olarak faaliyete geçen Ganioğulları, enerji, iletişim ve tekstil alanları başta olmak üzere koruyucu kişisel ekipman tedariki, iş gücü temini, lojistik destek, dış ticaret alanlarında sunduğu hizmetler ile sektörün dinamiklerini belirliyor. Hasan Hüseyin Güven ve Fatih Güven ortaklığında kurulan Ganioğulları, hizmet sunduğu sektörlerde organizasyon sürecinin optimize edilmesini sağlıyor.

Yurt içi ve yurt dışından endüstriyel malzeme temini, sahada ve saha dışında gerekli tüm organizasyonları sağlamaya yönelik faaliyetlerde bulunan Ganioğulları, iş birliği ve yatırım fırsatları çerçevesinde ülke ekonomisine sunduğu değerler ile iş yaşamını şekillendiren benzersiz hizmetlerini birçok sektör üzerinden sürdürüyor. İş yaşamında kalite standartlarını belirleyen özellikleri ile müşterilerin ana faaliyet konularını daha iyi icra edebilmesine uygun ortam oluşturmak, işleyişlerini kolaylaştırmak ve kalıcı iş ortaklıkları kurmak adına faaliyetlerini sürdürüyor. Enerji sahaları başta olmak üzere tüm sektörlere koruyucu kişisel ekipman tedariki, iş gücü temini, lojistik destek, dış ticaret hizmetleri veren Ganioğulları, müşterilerinin yanı sıra paydaşları, çalışanları ve hatta rakipleri için en iyisini sunma misyonuyla faaliyetlerine devam ediyor.

Alışılmışın Ötesinde Stratejiler

Misyonumuz

Mühendislik ve satın alma hizmetlerini, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, en uygun ve hızlı aksiyonlarla müşteri ve çalışan değerlerini koruyarak gerçekleştirmektir. Hedefimiz; verdiğimiz ürün ve hizmetleri kalite standartları ve geniş müşteri portföyü ile ileriye taşımaktır.

Vİzyonumuz

Vizyonumuz; gelecek coğrafyasında mevcut portföyümüzü genişletmek ve bunun devamlılığını sağlamak ile birlikte bu sektörlere ayrıca işgücü sağlamaktır. Ürün ve hizmetleri geniş pazar payında rakiplerle, çalışan etik değerlerini ve kurum kültürünü koruyarak, yerel ve ulusal müşterilere ulaştırmak, var olan katma değeri arttırmaktır.

İlkelerimiz

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kalite, güven, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve iş etiği esastır.