Sosyal Medya :

Lojistik Destek

Lojistik Destek

Enerji sektörü için sunduğu lojistik desteği ile gücünüze güç katan Ganioğulları, uluslararası firmalara sunduğu imkanlar ile işletmelerin altyapı ve ekipmanlarını verimli olarak kullanmalarına olanak sağlıyor.

Mevcuttaki tesislerin bakımı ve başarısı için ekipman, altyapı ve iş gücü desteğinin sorunsuz bir şekilde işlenmesi gereklidir. Geleneksel enerji pazarındaki zorluklara çözümler üreten Ganioğulları, yenilebilir enerji ve enerji karması alanlarında ihtiyaç duyulan tüm lojistik imkanları tek merkezden sunuyor. Enerji lojistiğinde dünya devleri arasında bulunan markamız, kaliteli, uyumlu ve güvenlik çözümleri ile enerji sektöründe hizmet veren paydaşların üretkenliğinin arttırılmasına olanak sağlar. Sunduğumuz lojistik hizmetleri ile aynı zamanda maliyetlerin de azalmasına yardımcı oluyoruz.

Hizmetler

ENERJİ ÇÖZÜMLERİ VE ÖZEL UZMANLIK HİZMETLERİ

Enerji çözümleri ve özel uzmanlık hizmetlerimizle görünürlük ve risk yönetimi, çevre dostu lojistik, gümrük, güvenlik ve sigorta, entegre navlun, entegre sözleşme, lojistik danışmanlık ve yönetim hizmetleri, taşıma ve dağıtım, depolama ve sipariş yönetimi gibi lojistik sürecinin tüm alanlarında yanınızdayız. Lojistik çözümlerimiz ile sektörde rekabetçi olmanızı sağlıyor ve pastadan istediğiniz payı almanıza yardımcı oluyoruz. Tedarik zincirinizi optimize etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri sizin için organize eden Ganioğulları, sektörde rekabet avantajı kazanmanız için tüm donatıları sunuyor. Küçük ve büyük işletmeler için sunduğumuz lojistik yönetimi kapsamında bulunan depolama ve sipariş yönetiminde ortak veya özel depolama ve malların dağıtımı, transit depolama hizmetleri, lojistik tesislerinin özel tasarımı, inşası ve yönetimi, sipariş oluşturma, depolama ve tüketicilere gönderme, ürünleri paketleme, hazırlama ve özelleştirme hizmetleri, satış öncesi ve pazar öncesi özelleştirme ve ürün montajı, üretim tesisi içinde lojistik hizmetleri gibi birbirinden farklı ihtiyaçlarınıza yönelik faaliyetleri sunuyoruz.

LOJİSTİK SÜREÇLERİN SEVK VE İDARESİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜN

Lojistik süreçlerin sevk ve idaresini sorunsuz bir şekilde sürdürmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm operasyonel süreçleri sizler adına Ganioğulları yürütmektedir. Uluslararası enerji piyasasının ihtiyaç duyduğu lojistik gücünü en üst seviyeden sunan Ganioğulları özel ihtiyaçlarınıza göre her bir proje için verimli lojistik hizmetleri sunar. Coğrafi zorlukların olumsuz etkisine maruz kalmadan, enerji sektörünün en önemli araçlarının lojistik planlaması ve uygulamasını gerçekleştiren firmamız, lojistik stratejisinin tam anlamıyla tasarlanmasına ve sunulmasına olanak sağlar. Anahtar teslim projeler deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı, ulaştırma mühendisliği, liman terminalleri, gümrük lojistik planlama, satın alma desteği ve çok daha fazlasını sizler için sunan Ganioğulları, endüstrinin ihtiyacı olan tüm organizasyon sürecini optimize eder.

LOJİSTİK SÜRECİNDE STRATEJİK ÇÖZÜMLER

Lojistik hizmetlerimiz kapsamında bulunan taşıma ve dağıtım hizmetleri ile uluslararası arenada havayolu ve denizyolu taşımacılığından doğrudan dağıtım çözümlerine kadar birçok farklı alanda hizmetlerimizi sunuyoruz. Gabari dışı veya ağır yük taşımacılığından kara taşımacılığına kadar ihtiyacınız olan tüm transfer işlemlerini yönetme ve gerçekleştirme hizmetlerini tek bir merkezden sunuyoruz. Lojistik çözümleri kapsamında sunduğumuz danışmanlık ve yönetim hizmetleri ile tedarik zinciri tasarımını ve performansını optimize etme konusunda stratejik rehberlik sunuyoruz. Ürün ve tedarikçi kaynağı bulma ve yönetime, ürün geri çekme süreçlerini her yönüyle yönetme, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin desteği gibi birbirinden nitelikli hizmet kalemlerimizde etkin bir organizasyon süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Entegre sözleşmeli lojistik hizmetlerimiz kapsamında tüm tedarik zincirlerini ve operasyonları yönetme, envanteri optimize etmek için malzeme akışını kontrol etme, satış sonrası yedek parça ve malzemeleri taşıma ve yönetme, bakım onarım ve operasyon tedarik zincirini yönetme, ürünleri doğrudan müşterilere teslim etme gibi birbirinden farklı hizmetler sunuyoruz.

GÜMRÜK İŞLEMLERİNİZDE BİZE DANIŞIN

Entegre navlun lojistiği çözümlerimiz ile tüm tedarik zincirinin operasyonları yönetme kargo çıkış yeri, konsolidasyon ve kargo varış yeri yönetim hizmetleri, yenilenebilir enerji proje lojistiği, tamamen entegre etkinlik, yenilenebilir enerji araçları için özel taşımacılık gibi hizmetleri tek merkezden sunuyoruz.